Opublikowano: 04-07-2017
   
Autor:
Cluify
   
Kategorie:

Reklamy oparte o aktywności konsumentów w świecie rzeczywistym – docieraj do klientów ze względu na miejsca, jakie odwiedzają

Zarówno klienci sklepów stacjonarnych, jak i internetowych, to osoby aktywne w świecie rzeczywistym. Potencjalny klient Media Markt to konsument przebywający...

czytaj artykuł
Opublikowano: 17-11-2017
Autor: Cluify Kategoria: inteligentne miasta

Jak wykorzystać Black Friday w przedświątecznych działaniach sprzedażowych? [INFOGRAFIKA]

Obłęd związany z Black Friday z każdym rokiem przybiera na sile. W 2016 roku piątkowe święto promocji wygenerowało w naszym kraju 8% listopadowego przychodu a eksperci przewidują, że tegoroczne wyprzedaże pobiją ten rekord. Dlaczego więc nie wykorzystać rozpoczynającego się wkrótce szaleństwa zakupowego jako okazji do zwrócenia uwagi konsumentów na markę i szansy na zwiększenie sprzedaży? (więcej…)
czytaj artykuł
Opublikowano: 13-11-2017
Autor: Cluify Kategoria: E-commerce

Skuteczny marketing w e-commerce

Marketing w e-commerce jest jak wychowywanie dziecka. Poświęcasz długie godziny na rozmowy z praktykami, a kiedy wprowadzasz zdobytą wiedzę w życie okazuje się, że rekomendowane rozwiązania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz w branży, czy jesteś już doświadczonym przedsiębiorcą, pora spojrzeć krytycznie na swoją strategię i zweryfikować, które metody dotarcia do klientów naprawdę działają. Pomoże Ci w tym nasza lista sprawdzonych elementów skutecznego marketingu w e-commerce. (więcej…)
czytaj artykuł
Opublikowano: 31-10-2017
Autor: Cluify Kategoria: handel detaliczny

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie stacjonarnym: 3 kroki do sukcesu

Sprzedaż stacjonarna to ciągła walka. Polujesz na atrakcyjną lokalizację, spędzasz długie godziny na planowaniu strategii handlowej, wydajesz majątek na promocję i materiały reklamowe. W krótkim czasie pozyskujesz pierwszych klientów, a sprzedaż szybuje w górę tak, jak Twoje plany rozwoju przedsiębiorstwa. Nie mamy dobrych wieści: hossa nie potrwa wiecznie. Chyba, że nauczysz się, jak pozyskiwać zaangażowanych klientów. (więcej…)
czytaj artykuł
Opublikowano: 27-10-2017
Autor: Cluify Kategoria: Case Study

Marketing usług turystycznych: jak skutecznie targetować reklamy?

Świat staje się coraz mniejszy. Podróżujemy częściej, chętniej i dalej, a biura podróży i przewodników zamieniamy na strony internetowe z okazjami lotniczymi i samodzielne odkrywanie nowych miejsc. Dla przedsiębiorców związanych z branżą turystyczną oznacza to zwiększenie możliwości reklamowych, ale również dynamiczny wzrost konkurencji. Podpowiadamy, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości i skutecznie kierować reklamy do turystów z pomocą Cluify. (więcej…)
czytaj artykuł
Opublikowano: 17-10-2017
Autor: Cluify Kategoria: Marketing
Jak zwiększyć sprzedaż Cluify

4 sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki Facebookowi

Zakładamy, że znasz doskonale możliwości reklamowe Facebooka. Prawdopodobnie wiesz również, że pozwala on na zwiększenie zasięgu postów, promowanie Twojej marki i monitoring jej popularności w wybranych mediach społecznościowych. Ale czy wiesz, że dzięki niemu możesz skutecznie zwiększyć sprzedaż swoich produktów i zainteresować swoją ofertą zupełnie nowe grupy odbiorców? Za chwilę pokażemy Ci, jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów dzięki Facebookowi. (więcej…)
czytaj artykuł
Opublikowano: 13-10-2017
Autor: Cluify Kategoria: E-commerce

Skuteczny e-commerce: jak przyciągnąć klientów?

Na początku 2017 roku wyniki badań przeprowadzonych przez Gemius pokazały, że już ponad połowa Polaków dokonuje zakupów za pośrednictwem internetowych platform sprzedażowych. To bardzo dużo biorąc pod uwagę fakt, że dostęp do internetu posiada zaledwie 79% mieszkańców naszego kraju. Jak dotrzeć do tak szerokiej grupy docelowej i pozyskać nowych klientów? (więcej…)
czytaj artykuł
Opublikowano: 10-10-2017
Autor: Cluify Kategoria: Marketing
Cluify jak pozyskać klientów

Pechowa 7: błędy marketingowe, przez które możesz stracić klientów

Potrafisz bezbłędnie wskazać cechy skutecznej reklamy, a Twoje grupy docelowe nie mają przed Tobą tajemnic? Gratulacje, znajdujesz się w gronie 82% specjalistów, którzy wierzą w swoją wiedzę i znajomość oczekiwań konsumentów. Niestety, według badań przeprowadzonych przez portal marketingweek.com, tylko 23% Twoich klientów uważa, że masz rację. (więcej…)
czytaj artykuł