Opublikowano: 05-09-2017     Autor: Cluify     Kategorie:

Jakie miejsca we Wrocławiu odwiedzili uczestnicy Festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty [INFOGRAFIKA]

Tegoroczna edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty przyciągnęła ponad 100 tysięcy widzów. Jesteście ciekawi, co festiwalowicze robili w wolnym czasie i jakie miejsca we Wrocławiu odwiedzili? Zobaczcie naszą infografikę.

 

Najwięcej, bo niemal 80%, festiwalowiczów odwiedziło Wrocławski Rynek. To właśnie tutaj odbywały się bezpłatne nocne seanse organizowane w ramach T-Mobile Nowe Horyzonty. 28% uczestników pojawiło się w czasie trwania Festiwalu w okolicy Dworca Głównego PKP, co może się wiązać z tym, że właśnie ta część przyjechała lub wyjechała z Wrocławia pociągiem. Duża część obecnych na festiwalu czas między projekcjami spędzała na wyspach znajdujących się niedaleko centrum – Wyspę Słodową, Wyspę Daliową, Tamkę, Wyspę Piasek i Wyspę Bielarską odwiedziło łącznie 20% festiwalowiczów. W przypadku obiektów kulturalnych zdecydowanym zainteresowań cieszyło się niedawno otwarte Narodowe Forum Muzyki.

 

Skąd informacje o miejscach odwiedzanych przez uczestników festiwalu – jak poznać dane o aktywności konsumentów offline?

 

By określić, które miejsca cieszyły się popularnością wśród uczestników festiwalu przeanalizowaliśmy dane statystyczne o lokalizacji smartfonów. Bazując na liście Advertisement ID festiwalowiczów sprawdziliśmy, jakie punkty na mapie Wrocławia były przez nich najliczniej odwiedzane. Uzyskana w ten sposób wiedza przybliża najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia tej zbiorowości wrocławskie miejsca i może posłużyć do tworzenia jeszcze bardziej dopasowanych do preferencji określonych grup ofert turystycznych.

 

Zobaczcie, jakie wyniki otrzymaliśmy.

 

analiza Cluify Wrocław Nowe Horyzonty

 

Chcesz wykorzystać wiedzę o aktywności konsumentów w świecie rzeczywistym i pozyskać klientów z miejsc, w których spędzają czas?

 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

 

podziel sie na:

Zainteresował Cię przedstawiony temat? Wypróbuj nasze rozwiązania w praktyce!

Zamów demo