Opublikowano: 23-05-2017     Autor: Cluify     Kategorie:

Pozyskuj nowych klientów na podstawie zachowań w świecie rzeczywistym – Cluify teraz także dla e-commerce!

Reklama kierowana do właściwej grupy docelowej, uzupełniona o spersonalizowany przekaz, to podstawa pozyskiwania nowych klientów zarówno w tradycyjnym handlu, jak i w e-commerce. Tworzenie kontekstowych reklam w oparciu o zachowania internautów w witrynach online jest powszechnie znane i na co dzień stosowane przez e-marketerów. W Cluify sięgamy o krok dalej – oferując dostęp do wiedzy o klientach danych punktów stacjonarnych, marki otrzymują możliwość tworzenia reklam już nie tylko w oparciu o zachowania w internecie, lecz również w oparciu o zachowania w świecie rzeczywistym.

 

Jak wykorzystać kampanie oparte o aktywności offline w handlu internetowym?

 

Kampanie oparte o  miejsca odwiedzane przez konsumentów w świecie offline to zupełnie nowy kanał komunikacji marketingowej. Odpowiednio wykorzystany może skutecznie zwiększyć ruch w sklepie, budować zaangażowanie konsumentów i w efekcie znacząco podnieść sprzedaż.

 

Logując się do panelu Cluify, otrzymujesz dostęp do mapy umożliwiającej wybór miejsc, gdzie z dużym prawdopodobieństwem przebywa grupa docelowa Twojej marki.

 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

 

Możliwości selekcji grupy odbiorców – dotrzyj do potencjalnych klientów

 

W jaki sposób wyselekcjonować obszar z największym potencjałem dla Twojego sklepu? Cluify pozwala na wybór dowolnego miejsca na mapie Polski, z którego chcesz pozyskać klientów. W efekcie możesz dotrzeć do:

 

 • klientów konkurencyjnych sklepów stacjonarnych;
 • mieszkańców określonego osiedla;
 • pracowników pobliskiego parku biznesowego;
 • wszelkich innych miejsc, których odwiedzający stanowią Twoją grupę docelową.

 

zwiększanie ruchu w e-commerce

 

Wybór miejsca zależy jedynie od celów kampanii i grupy docelowej Twojej marki.

 

Po wybraniu lokalizacji oraz określeniu przedziału czasowego, którego mają dotyczyć dane, zlecasz nam kampanię lub pobierasz gotową listę Advertisement ID osób, które w tym czasie odwiedziły wskazane miejsce.

 

AD ID to unikalny kod reklamowy przypisany użytkownikowi smartphone’a przez serwis Google Play, pozwalający wysyłać do niego reklamę mobilną.

 

Kampanie Cluify mogą być realizowane m.in. w AdWords, Facebook Ads, Twitter Ads i innych sieciach reklamowych, które pozwalają tworzyć niestandardowe grupy odbiorców na podstawie list AD ID.

 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

 

Cluify dla e-commerce

 

Targetowanie na podstawie geolokalizacji – jak zacząć?

 

Cluify dla e-commerce:

 

 1. Wybierz i zaznacz miejsca na mapie, do których odwiedzająccych chcesz wysłać kampanię
 2. Określ interesujący Cię przedział czasowy
 3. Zleć kampanię
 4. Dotrzyj do nowych klientów!

 

Reklama oparta na zachowaniach konsumentów offline – korzyści dla e-commerce
 

Dzięki Cluify docierasz do osób, które trudno byłoby wyselkcjonować standardowymi kryteriami wykorzystywanymi w narzedziach reklamowych online. W efekcie zyskujesz możliwość tworzenia kampani kierowanych do całkiem nowych grup docelowych, wzbogacając dotychczasową strategię marketingową.

 

Nowy kanał komunikacji marketingowej dla e-handlu docierasz z reklamą do grupy docelowej marki określonej na podstawie jej zachowań w świecie rzeczywistym.

 

Dzięki Cluify:

 

 • Docierasz z reklamą marki w internecie do wybranych grup konsumentów offline;
 • Zwiększasz ruch na swojej stronie internetowej;
 • Pozyskujesz nowych klientów i stymulujesz wartość koszyka sprzedaży;
 • Budujesz świadomość marki;
 • Wzmacniasz zaangażowanie konsumenckie.

 

WYPRÓBUJ ZA DARMO

 

Offline miesza się z online  – Cluify wspiera omnichannel                                                                                                                                  

Poznanie zachowań klientów placówek stacjonarnych pozwala na jeszcze większe przenikanie się świata offline z online. Sprzedawcy coraz częściej stosują wiele kanałów komunikacji marketingowej, aby skutecznie docierać do odbiorców i pozyskiwać nowych klientów. Detaliści otwierają sklepy internetowe, a e-handel uzupełnia swoją działalność o punkty stacjonarne. W Cluify uważamy, że pomostem łączącym oba te światy, który przyczynia się do zacierania granic między nimi, są nowe technologie. To dzięki nim możemy pomagać e-marketerom integrować ich dotychczasowe działania z aktywnością konsumentów w świecie rzeczywistym i docierać do całkiem nowej grupy klientów. Wszystko to po to, aby realizować najważniejsze cele dla całej branży retail – pozyskiwać nowych klientów i efektywnie wzmacniać ich lojalność.

 

podziel sie na:

Zainteresował Cię przedstawiony temat? Wypróbuj nasze rozwiązania w praktyce!

Zamów demo