Case Study

Opublikowano: 27-10-2017
Autor: Cluify Kategoria: Case Study

Marketing usług turystycznych: jak skutecznie targetować reklamy?

Świat staje się coraz mniejszy. Podróżujemy częściej, chętniej i dalej, a biura podróży i przewodników zamieniamy na strony internetowe z okazjami lotniczymi i samodzielne odkrywanie nowych miejsc. Dla przedsiębiorców związanych z branżą turystyczną oznacza to zwiększenie możliwości reklamowych, ale również dynamiczny wzrost konkurencji. Podpowiadamy, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości i skutecznie kierować reklamy do turystów z pomocą Cluify. (więcej…)
czytaj artykuł

Zainteresował Cię przedstawiony temat? Wypróbuj nasze rozwiązania w praktyce!

Zamów demo
Opublikowano: 27-07-2017
Autor: Cluify Kategoria: Case Study

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Według szacunków Baymard Institute (instytut zajmujący się badaniami nad doświadczeniami użytkownika w e-commerce), niemal 70% klientów porzuca koszyki zakupowe. Co zrobić, aby zapobiec przerywaniu transakcji, pozyskiwać nowych klientów i zwiększać sprzedaż w sklepie internetowym? Poznajcie historię Tomka, właściciela małego sklepu obuwniczego. (więcej…)
czytaj artykuł
Opublikowano: 21-03-2017
Autor: Cluify Kategoria: Case Study
how to target ads to offline

Jak targetować reklamy do osób, które odwiedziły Twoją placówkę stacjonarną?

Dotychczas rozwiązania umożliwiające targetowanie reklam do klientów ze względu na ich zachowania były oparte tylko na ruchu użytkowników w internecie. Dziś jednak firmy mają do dyspozycji również narzędzia pozwalające na kierowanie przekazów promocyjnych do konsumentów ze względu na ich aktywność w placówkach stacjonarnych. (więcej…)
czytaj artykuł