Pomagamy pozyskać nowych klientów dla twojego biznesu

Z Cluify wyślesz reklamy do ludzi odwiedzających konkretne miejsca. Wystarczy, że zaznaczysz punkty na mapie, a my wyślemy reklamę do osób, które je odwiedzają. W trakcie kampanii sprawdzasz, ilu z odbiorców faktycznie przyszło do Twojego sklepu.

Stwórz darmowe konto i sprawdź Cluify

Rozliczasz się tylko za pojedyncze kampanie i cel, jaki chcesz zrealizować.

Bez długoterminowych umów i zobowiązań.

Cluify jest dumnym partnerem Google

Korzyści

Reklama online w świecie rzeczywistym

W Cluify wysyłasz reklamę osobom odwiedzającym wybrane miejsca offline - nie potrzebujesz do tego plakatów, ulotek, hostess czy citylightów. Wykorzystasz najpopularniejszą sieć reklamową na świecie - Google AdWords.

Zacznij teraz

Zyskuj klientów, a nie kliknięcia

Sesje liczone przez Google Analytics są istotne, ale najważniejsze rzeczy dzieją się właśnie w offline! Wpływaj na to, co najważniejsze - ilość nowych klientów w Twoim sklepie!

Przejdź do panelu

Dostępność w każdym miejscu, 24/7

Aby skorzystać z Cluify potrzebujesz jedynie komputera lub tabletu z dostępem do internetu. Wysyłaj reklamy na telefony komórkowe potencjalnych klientów - bez agencji, grafika, czy copywritera!

Skontaktuj się z nami i oszacuj koszt reklamy

Precyzyjna analityka skuteczności reklam

Tylko Cluify daje Ci możliwość sprawdzenia ile osób, spośród odbiorców reklamy, faktycznie odwiedziło Twój sklep. Wiesz też ilu klientów powraca i ilu z nich odwiedziło Cię po raz pierwszy.

Załóż konto

Dlaczego Cluify?

icon

Z łatwością określasz odbiorców

dobierasz ich po faktycznych potrzebach, a nie deklaracji w sieci. Zgodnie ze swoją strategią i realiami Twojego biznesu.

icon

Wiesz ile płacisz już na starcie,

a po zakończeniu dostajesz analizę skuteczności i widzisz ile osób faktycznie odwiedziło Twój biznes.

icon

Trafiasz precyzyjnie

na smartfony osób, na których Ci zależy. To istotne, bo ponad 50% polskich internautów przegląda sieć w telefonach komórkowych.

Zaufali nam

Historie klientów

„Z Cluify mogliśmy stanąć do równej walki z dużymi konkurentami i zaprezentować swoją ofertę osobom, które ich odwiedzają lub pracują w pobliżu naszego klubu. Zdecydowanie rekomendujemy sprawdzić potencjał Cluify!”

Marcin Kasperski CrossFit Black Star

„Kampania z Cluify była naszym pierwszym podejściem do promocji w internecie. Jednak okazało się, że i stomatologia może z powodzeniem szukać nowych klientów w ten sposób.”

Ewa Burnita Ptak CITY DENT

„Jeśli chcecie dotrzeć do osób odwiedzających konkretne miejsca, Cluify jest strzałem w 10! Dla nas było świetnym narzędziem do poinformowania klientów sieci Piotr i Paweł o wprowadzeniu do swojej oferty naszych piw.”

Łukasz Lis Doctor Brew

„Konwersja klientów z offline do online to ważny punkt naszej strategii na rok 2018, a usługa Cluify stanowi kluczowy element jej realizacji.”

Joanna Wesołowska Netto Polska
Dołącz do grona naszych klientów

Gotowy, by rozwijać swój biznes w oparciu o najbardziej skuteczne narzędzie na rynku?

Skontaktuj się z nami
×

Masz pytania? Zadzwonimy do Ciebie!