/ Reklama i marketing

3 powody, dla których analityka Cluify zwiększy zyski w Twoim biznesie

Spójrzmy prawdzie w oczy – reklama już dawno przestała być jedynym słusznym środkiem promocji. Twoi klienci oczekują czegoś więcej, niż gazetki ofertowe i mailingi wysyłane ciągle na tych samych szablonach. Nadchodzi czas zaawansowanej analityki. I nie mamy tu na myśli narzędzi monitorujących zachowania online.


Tym razem chodzi nam o coś większego. Tym „czymś” jest monitoring zachowań w świecie offline na podstawie lokalizacji poszczególnych sieci wi-fi. Pozyskane w ten sposób dane lokalizacyjne to najbardziej wiarygodne źródło informacji na temat klientów – bazują na realnych zachowaniach, które mówią o intencjach zakupowych więcej, niż wirtualne deklaracje. Zainteresowaliśmy Cię? Poznaj 3 powody, dla których analityka zwiększy zyski w Twoim biznesie.

Realne zachowania mówią o intencjach zakupowych więcej, niż wirtualne deklaracje

1. Wiesz, ile osób kupuje u konkurencji

Zacznijmy od tego, że monitoring zachowań pozwala na analizę natężenia ruchu w wybranej okolicy. Dzięki temu wiesz, ile osób kupuje w konkurencyjnych sklepach i jak kształtuje się poziom lojalności konsumenckiej w pobliżu Twojego sklepu. Dzięki temu możesz określić, jak dobrze w porównaniu do innych wykorzystujesz swoją lokalizację, a odpowiednie działania marketingowe na wybranym obszarze pomogą Ci zwiększyć udział w rynku. A to dopiero początek.

2. Sprawdzasz potencjał biznesowy wybranych lokalizacji

Szukasz miejsca, w którym otworzysz kolejny punkt swojej sieci? Zastanawiasz się nad uruchomieniem kampanii OOH? Zmierz potencjał interesujących Cię lokalizacji i wybierz taką, w której przebywa najwięcej osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Dzięki weryfikacji danych demograficznych działasz w miejscach z potencjałem

Dzięki weryfikacji danych demograficznych działasz w miejscach z potencjałem – Twoje reklamy mają większą widownię, a nowo otwarte punkty częściej przyciągają konsumentów. Mówiąc najprościej, pozyskujesz klientów skuteczniej, niż kiedykolwiek. A poza tym…

3. Wiesz, skąd pochodzą Twoi klienci

Analityka offline pozwala na doprecyzowanie, skąd pochodzą Twoi klienci, gdzie najczęściej przebywają i w jakiej mieszkają odległości od Twojego punktu. Dzięki temu określasz wymierne cele dla swoich kampanii OOH, dostosowujesz swoją ofertę do ich potrzeb i w rezultacie podnosisz wartość koszyka zakupowego – a o to przecież chodzi wszystkim przedsiębiorcom. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

3 powody, dla których analityka Cluify zwiększy zyski w Twoim biznesie
Udostępnij