/ Pozyskiwanie klientów

Chcesz przejąć klientów konkurencji? Zrobisz to z Cluify

Jak w najprostszy sposób dotrzeć do klientów zainteresowanych Twoją ofertą? Wysłać reklamę do osób kupujących u konkurencji. Teraz zrobisz to w kilka minut, korzystając z Cluify.


Reklama online to potężne narzędzie pozyskiwania nowych klientów. Jednak do dzisiaj trudno było za jej pomocą dotrzeć do jednej z najatrakcyjniejszych grup odbiorców – klientów konkurencji. Dlaczego klientów konkurencji?

Bo to właśnie oni są najprawdopodobniej zainteresowani Twoim produktem i mają siłę nabywczą. W końcu już kupują, lub zastanawiają się nad kupnem podobnych produktów, więc dlaczego mieliby nie robić tego u Ciebie?

Reklamy online

Jak to zrobić?

Najpopularniejsze metody kierowania reklam online opierają się na aktywności w sieci – odwiedziny na stronie www, kliknięcia w mediach społecznościowych itd. Jednak deklaracje w internecie nie dają gwarancji dotarcia do odpowiednich konsumentów. Mamy dla Ciebie alternatywę – reklamy online targetowane na podstawie aktywności offline.

Nowoczesne technologie umożliwiają analizowanie aktywności klientów w świecie rzeczywistym. W wyniku tej analizy powstają profile grup konsumenckich dostosowane do konkretnych branż i produktów. Spersonalizowana reklama wysłana do osób o konkretnych potrzebach gwarantuje dużo wyższą skuteczność. Co więcej, skorzystanie z tego potencjału jest łatwiejsze niż myślisz.

Wystarczy, że wypróbujesz naszą technologię. Z Cluify dotarcie z kampanią online do potencjalnych klientów zajmie Ci tylko kilka minut. Wystarczy że określisz cele, które chcesz osiągnąć, a my dobierzemy odpowiednich odbiorców Twojej reklamy i przeprowadzimy kampanię w najskuteczniejszych sieciach reklamowych.

Dodatkowo sprawdzisz także, ile osób, które zobaczyło Twoją reklamę rzeczywiście pojawiło się w Twoim sklepie lub restauracji.

Z Cluify sprawdzisz, ile osób, które zobaczyło Twoją reklamę rzeczywiście pojawiło się w Twoim sklepie lub restauracji

Docieranie do klientów konkurencji – dla jakich sektorów?

Ale Cluify to nie tylko narzędzie dla sklepów i restauracji. Mamy za sobą ponad 500 zrealizowanych kampanii, a wśród naszych klientów znajdują się zarówno największe marki o ogólnopolskim zasięgu, jak i przedsiębiorstwa skupiające się na rynku tradycyjnym. To wystarczająco dużo, aby upewnić się, że nasz mechanizm sprawdza się też w innych branżach (m.in. RTV-AGD, FMCG i fashion). Są na to dowody – kilka z nich znajdziesz w naszym archiwum.

Jeśli dysponujesz właśnie 5 wolnymi minutami, przejdź na cluify.com i załóż darmowe konto, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą!

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Chcesz przejąć klientów konkurencji? Zrobisz to z Cluify
Udostępnij