/ Pozyskiwanie klientów

Cluify wie, gdzie są Twoi klienci: sprawdź, jak wykorzystać jego potencjał

Wybór grup docelowych w oparciu o zainteresowania deklarowane online może okazać się pomysłem nietrafionym. W końcu ile z tego, co robimy w sieci przekłada się na nasze prawdziwe życie. Alternatywa? Kampanie reklamowe na bazie analizy zachowań w świecie rzeczywistym z Cluify – sprawdź, jak wykorzystać jego potencjał


Gdzie są moi klienci?

Na pewno znasz swoich odbiorców – wiesz, w jakich godzinach korzystają z Twoich usług, ile mają lat i co lubią w Twojej marce. Wykorzystaj tę wiedzę i spójrz na miasto z ich perspektywy. Dzięki temu Twoja oferta trafi do osób najbardziej nią zainteresowanych, a Ty zoptymalizujesz budżet kampanii emitując reklamę tylko do wybranej grupy odbiorców.

Wykorzystaj swoją wiedzę o klientach

Myśl jak Twój klient

Przedsiębiorcy często profilują odbiorców według określonych kryteriów (np. styl życia, wiek, miejsce zamieszkania) i na ich podstawie określają swoje grupy docelowe. W praktyce to najlepsza droga do zmniejszenia zasięgu reklamy. Bo nie każdy klient zachowuje się stereotypowo i kupuje w tych samych sklepach.

Jeśli więc sprzedajesz zabawki, nie ograniczaj się do targetowania lokalnych przedszkoli – rodzice odwiedzają też sklepy konkurencji, kawiarnie przyjazne dzieciom, ZOO. Co musisz zrobić?

Profilowanie odbiorców

Jak to zrobić?

Wbrew pozorom jest to prostsze niż myślisz, wystarczy wiedzieć z jakiego narzędzia skorzystać. I tutaj do głosu dochodzi Cluify, dzięki któremu zaczniesz wykorzystywać potencjał trafionej reklamy mobilnej. Wystarczy, że odezwiesz się do nas i pozwolisz, by specjaliści Cluify zaplanowali i przeprowadzili Twoją pierwszą kampanię reklamową.

I gotowe! Już dziś zacznij rozwijać swój biznes ze skuteczną reklamą online.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Cluify wie, gdzie są Twoi klienci: sprawdź, jak wykorzystać jego potencjał
Udostępnij