/ Reklama i marketing

Dlaczego Twój biznes potrzebuje reklamy Cluify?

Znamy Twoich klientów. Wiemy, gdzie robią zakupy, jak spędzają czas wolny i którą restaurację lubią najbardziej. Jakby tego było mało – wiemy też, gdzie pracują i czy mają dzieci. Za chwilę pokażemy Ci, co to oznacza dla Twojego biznesu.


Reklama Cluify w praktyce

Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem sieci sklepów sportowych. Sprzedając buty trekkingowe, wyślesz reklamę bezpośrednio do osób, które regularnie pojawiają się na ściankach wspinaczkowych, targach outdooru i w punktach usługowych dla sportowców – również u Twojej konkurencji. Dzięki temu nie tylko masz szanse zwiększyć sprzedaż, ale także udziały rynkowe. A to dopiero początek.

Zwiększaj sprzedaż z Cluify

Z Cluify zdobędziesz unikalną wiedzę i precyzyjnie określisz swoją grupę docelową, poznając jej rzeczywiste zachowania i intencje zakupowe – zyskasz przewagę, która pozwoli Ci podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Więcej korzyści?

Cluify dotrze do Twoich klientów na podstawie ich rzeczywistych preferencji. Mówiąc najprościej, Twoja grupa docelowa zostanie określona z wysoką precyzją i skutecznością. Co za tym idzie?

Twoja kampania będzie działała na zasadzie kampanii remarketingowej, której koszt CTR jest porównywalny do kampanii zasięgowej (dzięki dobrze określonej grupie docelowej).

Jak to działa?

Lokalizujemy ponad 4 miliony użytkowników smartfonów w Polsce. Zbieramy informacje o poszczególnych sieciach WIFI i odświeżamy dane co 3 minuty. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie określać położenie Twoich klientów oraz klientów Twojej konkurencji.

Cluify lokalizuje ponad 4 miliony użytkowników smartfonów w Polsce

Skontaktuj się z nami!

Przeprowadzimy audyt Twojego biznesu. Zoptymalizujemy działania i wspólnie ustalimy przebieg kampanii reklamowej. Dodatkowo otrzymasz od nas raport podsumowujący z indywidualnymi rekomendacjami. To co, gotowy na zwiększenie sprzedaży?

Chcesz zwiększyć sprzedaż

Dlaczego Twój biznes potrzebuje reklamy Cluify?
Udostępnij