/ Historie sukcesów

Jak kilkukrotnie zwiększyć liczbę klientów? Chata Polska i Cluify – CASE STUDY

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych działająca głównie w województwie wielkopolskim. Strategia intensywnego rozwoju marki przyczyniła się do wzrostu zapotrzebowania na dotarcie do zupełnie nowych grup docelowych: osób odwiedzających pobliską okolicę. Cluify dotarło niemal do każdej z nich.


Cel kampanii

Celem kampanii Chaty Polskiej było zachęcenie do zakupów w sklepie osoby, które odwiedzają okolicę – potencjalnych klientów punktu stacjonarnego. Wspólnie ze specjalistami z Cluify, marka precyzyjnie określiła grupę odbiorców reklamy – osoby odwiedzające pobliską aptekę, pocztę i inne okoliczne punkty. W tym celu wykorzystane zostało lokalizowanie użytkowników w oparciu o kryterium geograficzne oferowane przez platformę.

Efekty podjętych działań

W wyniku działania kampanii w sklepie odnotowano 130% wzrost liczby odwiedzających w porównaniu do analogicznego okresu przed startem kampanii. Zmierzono również udział nowych konsumentów w sklepie do powracających. W analizowanym okresie (czas trwania kampanii +30 dni po) 80% wszystkich wizyt stanowiły wizyty nowych klientów. Popatrz, jakie jeszcze wyniki otrzymaliśmy.

Efekty kampanii reklamowej

Stwórz swoją pierwszą kampanię

Jak kilkukrotnie zwiększyć liczbę klientów? Chata Polska i Cluify – CASE STUDY
Udostępnij