/ Sprzedaż

Jak zrobić reklamę, która zwiększa sprzedaż?

Dowiedz się, jak zrobić reklamę, która zwiększa sprzedaż. W 3 krokach – bo lubimy porządek.


Reklamy. Nikt ich nie lubi, wszyscy muszą je oglądać – w drodze do pracy, w kolejce do dentysty, podczas cotygodniowych zakupów… A gdyby zamiast nudnych spotów promujących kolejny krem, którego nigdy nie użyjesz otrzymywać wyłącznie materiały odpowiadające Twoim prawdziwym potrzebom?

Ta propozycja wydaje się kusząca, prawda? Zwłaszcza jak jesteś przedsiębiorcą i chcesz zwiększyć sprzedaż dzięki skutecznej reklamie. Co więcej, teraz możesz zrobić to szybko i bez zbędnych komplikacji. Jak? Już odpowiadamy.

Z myślą o nowoczesnych przedsiębiorcach stworzyliśmy nowatorską platformę reklamy online, która:

  • umożliwia dotarcie do konkretnych osób wybranych na podstawie ich zachowań w świecie rzeczywistym,
  • pozwala prezentować ofertę odbiorcom odwiedzającym konkretne lokalizacje,
  • lokuje reklamy bezpośrednio na smartfonach klientów, czyli w momencie gdy są najbliżej decyzji zakupowej.

Jak zacząć?

W najprostszym ujęciu celem reklamy nie są wyświetlenia, przekliki i aktywność na stronie. Jedynym prawdziwym wyznacznikiem skuteczności jest wizyta odbiorcy reklamy w Twoim sklepie. Jak to zrobić? W 4 prostych krokach!

Krok 1. Załóż bezpłatne konto w serwisie Cluify

Najpierw musisz stworzyć własne konto. Tutaj zapiszesz wszystkie swoje kampanie i bez problemu je odnajdziesz. Rejestracja w panelu zarządzania kampanią reklamową wymaga wyłącznie Twojego adresu mailowego, imienia i nazwiska.

Krok 2. Określ profil swojej działalności

To, jaki biznes prowadzisz ma wpływ na Twoje cele. Właściciel sklepu stacjonarnego czy organizator imprez chce, żeby jak najwięcej osób go odwiedziło. Masz aplikację bądź sklep internetowy - zależy Ci, żeby ściągnąć ludzi na Twoją stronę internetową. Z Cluify intuicyjnie określisz swoje cele.

Krok 3. Wybierz odbiorców kampanii i przygotuj materiały reklamowe

Wiemy, że prawdopodobnie dopiero zaczynasz przygodę z reklamą online i nie masz pewności jak do tego podejść, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór grup docelowych i przygotowanie tekstów oraz grafik reklamy. Spokojnie, nasi konsultanci mają w tym duże doświadczenie i zajmą się Tobą. Zadzwonimy do Ciebie i pokażemy, jakie to proste.

Stwórz swoją pierwszą kampanię reklamową

Jak zrobić reklamę, która zwiększa sprzedaż?
Udostępnij