/ Sprzedaż

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie?

Jako osoba zarządzająca sklepem z pewnością cały czas zadajesz sobie pytanie jak poprawić wyniki sprzedażowe, jak zwiększyć ruch, jak dotrzeć do klientów konkurencji. Odpowiedzi jest co najmniej kilka. My jednak podpowiemy Ci tą najprostszą, którą możesz wykorzystać już dziś!


Docieraj tam, gdzie zobaczą Cię klienci

Co robić, kiedy zależy Ci na szybkim pozyskaniu nowych klientów i zwiększeniu liczby paragonów? Dotrzeć do nowych osób i pokazać im swoją ofertę. Najprościej będzie zrobić to za pomocą reklamy, np. reklamy wysyłanej na smartfony, które niemal nieustannie przy sobie nosimy. Dzięki temu zyskasz pewność, że odbiorca kampanii zetknie się z Twoją ofertą.

49% użytkowników spędza ponad 3 godziny dziennie na urządzeniach mobilnych

Wyślij reklamę tylko do potencjalnych klientów

Reklama na smartfony to jedno, ale możesz jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność. Jak? Chcesz sprzedawać więcej, musisz docierać do osób, które są Twoimi potencjalnymi klientami. Wybierz odbiorców reklam na podstawie miejsc, które odwiedzają na co dzień i sklepów, w których kupują.

Zachęć odbiorców reklamy do skorzystania z Twojej oferty

Prawidłowe wybranie grupy docelowej kampanii na nic się zda, jeśli nie zachęcisz ich do zakupu atrakcyjnym przekazem. Zastanów się, co najszybciej przyciągnie klientów do Twojego sklepu i wykorzystaj to w swojej reklamie. Pokaż produkt, który najlepiej się sprzedaje lub promocję, którą właśnie prowadzisz! Jeśli wciąż masz wątpliwości, skorzystaj z pomocy konsultantów Cluify.

Podsumowując:

  • kierujesz reklamę na urządzenia mobilne, bo to na nich konsumujemy dzisiaj większość internetowych treści,
  • wybierasz odbiorców najbardziej zainteresowanych Twoją ofertą, bazując na ich zachowaniach w świecie rzeczywistym - miejscach, jakie odwiedzają,
  • przedstawiasz im przykuwającą wzrok reklamę zawierającą atrakcyjną ofertę,
  • wiesz, ilu odbiorców kampanii odwiedziło Twój sklep - z Cluify sprawdzisz, ile osób po obejrzeniu reklamy przyszło do punktu stacjonarnego.

Jak wykorzystać Cluify w zwiększaniu sprzedaży w sklepie stacjonarnym?

Prowadzisz biznes działający lokalnie? Wciąż możesz z powodzeniem promować go online. Skieruj reklamę do osób, które znajdują się w Twoim sąsiedztwie - na poczcie, w aptece lub na uczelni. A co jeśli chcesz przejąć klientów konkurencji? Po prostu wyślij reklamę do osób, które w nich kupują.

Jak wykorzystać Cluify w zwiększaniu sprzedaży w sklepie internetowym?

Prowadząc sklep internetowy, na pewno korzystasz z reklamy online. Wybierasz odbiorców na podstawie tego, co robią w sieci i liczysz, że dotrzesz do odpowiednich osób - takich, które chętnie kupią Twój produkt. Okazuje się jednak, że wcale nie jest tak łatwo ich pozyskać. Ludzie wchodzą na Twoją stronę, ale nie kupują. Dlaczego?

Bo wysyłasz reklamę do niewłaściwych odbiorców. Zamiast kierować reklamę z nadzieją, że dotrze do przyszłych klientów, rób to z pewnością. Wysyłaj reklamę do osób wybranych na podstawie ich rzeczywistych zachowań, czyli np. sklepów, jakie odwiedzają na co dzień lub miejsc, w których spędzają czas!

Jeśli dysponujesz właśnie 5 wolnymi minutami, przejdź na cluify.com, kliknij przycisk "Zarejestruj się" na górze strony, załóż darmowe konto i zwiększ swoją sprzedaż!

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie?
Udostępnij