/ Pozyskiwanie klientów

Najprostszy sposób dotarcia do klientów

Nie od dziś wiadomo, że kampanie reklamowe na bazie analizy i profilowania klientów to klucz do sukcesu w sprzedaży (i całkiem niezły sposób na optymalizowanie budżetu marketingowego). Wiadomo też, że jednym z niewielu narzędzi, które mogą w tym pomóc jest Cluify. Za chwilę Ci to udowodnimy.


Wybierz klientów na podstawie miejsc, które odwiedzają

Jeśli wybierasz klientów na podstawie lajków na Facebooku to znak, że pora zmienić przyzwyczajenia. Wizerunek budowany online ma niewiele wspólnego z rzeczywistymi zainteresowaniami – media społecznościowe powstały po to, aby kreować pożądaną wizję, nie rzeczywistość.

25% ich użytkowników kłamie w swoich profilach (według socialpress.pl), dlatego precyzyjne targetowanie kampanii reklamowych do klientów powinno opierać się na analizie zachowań poza siecią. Bo jeśli np. chodzisz na siłownię 3 razy w tygodniu to znaczy, że naprawdę interesujesz się sportem.

25% użytkowników Social Mediów kłamie w swoich profilach

Wiesz już, kto naprawdę odwiedza Twoją stronę? Super! Na tej podstawie określisz, gdzie Twoi klienci spędzają wolny czas – młodzi rodzice w przedszkolach i na placach zabaw, studenci w pobliżu uczelni, ludzie biznesu w centrach konferencyjnych i na branżowych targach… Z naszą drobną pomocą Twoja reklama dotrze do każdego z nich.

Skutecznie zareklamuj swoje usługi lub produkty

Działamy w największych sieciach reklamowych na świecie (Google Ads, Facebook – mówi Ci to coś?), więc Twoje kampanie będą wyświetlały się na większości najpopularniejszych stron i aplikacji.

Ale najlepsze jest to, że skupiamy się wyłącznie na kanałach mobilnych. Bo (według portalu wirtualnemedia.pl) 92% Polaków zawsze ma przy sobie telefon, a połowa z nich to osoby korzystające ze smartfonów i dokonujące za ich pomocą spontanicznych decyzji zakupowych. I to nadal nie wszystko.

92% Polaków zawsze ma przy sobie telefon

Cluify to jedyne na rynku narzędzie umożliwiające pomiar skuteczności reklamy w stacjonarnych punktach sprzedaży. Nie ważne, że Twoje kampanie żyją w online – i tak powiemy Ci, ilu ich odbiorców pojawiło się w Twoim punkcie.

A na dokładkę dorzucimy jeszcze rekomendacje, dzięki którym będziesz sukcesywnie zmniejszać koszty kampanii zwiększając przy tym ich efektywność. Bez pomocy agencji reklamowych, niezrozumiałych wskaźników efektywności i skomplikowanych procedur.

Lepiej nie będzie – no chyba, że przyjdą nam do głowy kolejne pomysły na rozwój Cluify.

Chcesz zwiększyć sprzedaż?

Najprostszy sposób dotarcia do klientów
Udostępnij