Zmieniliśmy adres: blog Cluify od dziś na nowej domenie

Trochę programowania, parę godzin edycji archiwalnych tekstów, parę mniej lub bardziej spontanicznych sesji brainstormingowych i kilka litrów kawy – tak wyglądała nasza przeprowadzka na nową domenę. Chcesz wiedzieć, co się zmieni?


Oprócz zmienionego interfejsu (który jest bardziej nasz), przygotowaliśmy dla Ciebie zupełnie nową listę kategorii, pod którą znajdziesz jeszcze więcej tekstów o tym, jak uprawiać angażujący marketing, reklamować swój biznes, pozyskiwać nowych klientów i skuteczniej sprzedawać.

Ale najfajniejsze jest to, że wróciliśmy do newslettera i każdego miesiąca zamierzamy dostarczać naszym subskrybentom pakiet najlepszych artykułów, jakie opublikowaliśmy – formularz zapisu znajdziesz na stronie głównej naszego bloga i przy każdym z wpisów, na samym dole.

Poza tym, ułatwiliśmy Ci też nawigację po archiwalnych materiałach i dzielenie się nimi w mediach społecznościowych (wszyscy przecież lubimy udostępniać ciekawostki branżowe). Jest jeszcze kilka nowości, ale szkoda czasu na rozpisywanie się – najlepiej, jeśli sprawdzisz je samodzielnie. Czekamy na Ciebie!

Sprawdź, jak odmieniliśmy blog

Zmieniliśmy adres: blog Cluify od dziś na nowej domenie
Udostępnij